Kontakta oss

INRIKES

Travel Media
Adress: Kungsgatan 84, 1 tr
112 27 Stockholm

Ansvarig utgivare: Kjell Santesson, kjell@travelmedia.se
Chefredaktör: Yvonne Gull, yvonne@travelmedia.se
Redaktör: Joline Ekman, joline@travelmedia.se
Webb/traffic: Josefine Sandqvist, josefine@travelmedia.se
Formgivare/AD: Ronja Willners, ronja@travelmedia.se
Ekonomi: Anneli Elmasdotter, anneli@travelmedia.se

Telefon växeln: +46 8-545 660 00
Fax: +46 8-545 660 01

Projektledare/Key Account Manager: Kjell Santesson
Mail: kjell@travelmedia.se
Telefon: + 46 (0)70 419 12 90

Marknad/Annons: Susanne Lundh
Mail: susanne@travelmedia.se
Telefon: + 46 (0)70 419 12 93

Vill du kontakta oss? Använd gärna formuläret nedan.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande